=- Kurumsal -=

 

 

ALYA ISI ; Balıkesir'de Isıtma sistemleri ve mekanik tesisat alanında faaliyet göstermektedir.


Isıtma sistemleri ve su tesisatı ev ve işyerimizin olmazsa olmazı konumunda olan, en önemli sistemlerdir. Onun için hizmet verdiğimizin sektörün ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.


Hizmet düstumuz içinde "zamanında işe başlamak ve zamanında işi teslim etmek" vardır. Isıtma ve su tesisatında bilgi ve ustalık çok önemlidir. İşe başlayacağımız dediğimiz gün ve saatte işimmize başlar ve zamanında işimizi tamamlarız.


Hizmetlerimiz ve Ürünlerimiz Arasında;


Doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı, temiz su tesisatı, atık su tesisatı, kalorifer petek montajı, yerden ısıtma tesisatı, güneş enerji montajı ile kalorifer kazanı, kombi ve boyler satışı yer almaktadır.


Geçen zaman içinde pek çok doğalgaz tesisatı, kalorifer tesisatı ve sıhhi tesisat projelerinin altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteli ürün, usta işçilik ve ekonomik fiyat politikasından taviz vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindeyiz.


Taahhütlerini eksizksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, müşteri memnuniyetini zirve de tutmaktadır.


gömeç kalorifer tesisatı, edremit kalorifer tesisatı, ayvalık kalorifer tesisatı, akçay kalorifer tesisatı, altınoluk kalorifer tesisatı, burhaniye kalorifer tesisatı, gömeç doğalgaz tesisatı, edremit doğalgaz tesisatı, ayvalık doğalgaz tesisatı, akçay doğalgaz tesisatı, altınoluk doğalgaz tesisatı, burhaniye doğalgaz tesisatı, gömeç güneş enerji, edremit güneş enerji, ayvalık güneş enerji, akçay güneş enerji, altınoluk güneş enerji, burhaniye güneş enerji, gömeç kalorifer kazanı, edremit kalorifer kazanı, ayvalık kalorifer kazanı, akçay kalorifer kazanı, altınoluk kalorifer kazanı, burhaniye kalorifer kazanı, gömeç atık su tesisatı, edremit atık su tesisatı, ayvalık atık su tesisatı, akçay atık su tesisatı, altınoluk atık su tesisatı, burhaniye atık su tesisatı, gömeç su tesisatçısı, edremit su tesisatçısı, ayvalık su tesisatçısı, akçay su tesisatçısı, altınoluk su tesisatçısı, burhaniye su tesisatçısı, gömeç sıhhi tesisat, edremit sıhhi tesisat, ayvalık sıhhi tesisat, akçay sıhhi tesisat, altınoluk sıhhi tesisat, burhaniye sıhhi tesisat, gömeç boyler kazanı, edremit boyler kazanı, ayvalık boyler kazanı, akçay boyler kazanı, altınoluk boyler kazanı, burhaniye boyler kazanı, gömeç yerden ısıtma zeminden ısıtma, edremit yerden ısıtma zeminden ısıtma, ayvalık yerden ısıtma zeminden ısıtma,